Тренер НУШ імпульс

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Тренінг 24 лютого 2024 року
Вчителі Кропивницької МГ активно проводять свою суботи, адже у них - тренінг!
НУШ імпульс вражає!
Програма підвищення кваліфікації вчителів початкових класів "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" допомагає педагогам впроваджувати інноваційні методи навчання. Розроблена the Lego Foundation, програма спрямована на розвиток креативного мислення учнів, їх агентності та відповідальності. Учасники тренінгу зазаначають, що під час виконання завдань зрозуміли важливість використання діяльнісних практик, розглянули ключові педагогічні технології НУШ, поповнили особисті ресурсні скриньки та розглянули поняття "благополуччя дитини". Командний дух, щира атмосфера та бажання ділитися власним досвідом були присутні під час тренінгу і перетворили його на спілкування у колі однодумців.
Все буде Україна! Все буде НУШ!









Тренінг 27 січня 2024 року
27 січня 2024 року вчителі початкових класів Кропивницької міської громади стали учасниками курсів підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення" Завдяки the Lego Foundation та МОН України стала можлива активна реалізація діяльнісного підходу, розвиток професійних якостей учителів. Усі учасники та регіональний тренер Марина Пясецька отримали потужний позитивний заряд, натхнення для подальшої реалізації реформи НУШ. Безліч активностей, робота у групах, стратегії НУШ, робота зі штучним інтелектом, створення дизайну уроку, гра "Фейк хантери" - все це стало феєричною частиною нашого тренінгу.
Щиро дякуємо Оксана Рома, керівниці освітніх ініціатив the Lego Foundation, нашим регіональним координаторам Любов Продан та Tanya Pashanova за надану можливість розвивати освіту в Україні.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!
Все буде Україна!








Тренінг 9 грудня

9 грудня вчителі початкових класів Благовіщенської ОТГ на базі Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» підвищували свою кваліфікацію з теми "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки The Lego Foundation, керівниці освітніх ініціатив Оксани Роми та КЗ «КОІППО» імені Василя Сухомлинського».

Вмотивовані, енергійні та активні колеги Шамраївського ліцею, Вільхівського ліцею, Кам’янокриничанської гімназії, Грушківського ліцею, Лозуватського ліцею та Синьківської гімназії мали можливість практично дослідити ефективність діяльнісного підходу у початковій школі. Учасники співпрацювали у командах, обмінювалися думками та ідеями, набували досвіду агентності. Через призму характеристик діяльнісного підходу вчителі створювали дизайни уроків, генерували ідеї, прокачали свої професійні якості. Завдяки активностям у ранковому колі отримали чималий заряд енергії, а також навчилися працювати зі штучним інтелектом.
Щиро дякуємо ЗСУ за можливість провести такий тренінг в очному форматі. Дякуємо адміністрації Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» за гостинність та забезпечення сучасного освітнього простору для всіх учасників нашого тренінгу.
Вчителі Благовіщенської ОТГ готові крокувати разом із The Lego Foundation!

Все буде Україна!








НУШ «ІМПУЛЬС»! Крокуємо впевнено!

11 листопада на базі Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» продовжувалося навчання вчителів початкових класів за програмою підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки The Lego Foundation та керівниці освітніх ініціатив Оксани Роми, а також КЗ «КОІППО» імені Василя Сухомлинського».
Впевнені, вмотивовані, активні вчителі Благовіщенського ліцею «Інтелект», Великотроянівського ліцею, Данилово-Балківської гімназії, Луполівської філії Благовіщенського ліцею «Інтелект», Сабатинівського ліцею та Розношенської гімназії практично дослідили діяльнісний підхід у початковій школі. Колеги працювали у групах, ділилися досвідом, досліджували карту України, працювали зі штучним інтелектом та Google мапою, ознайомлювалися із сферами благополуччя дитини та створювали чек-лист турботи про себе.

Завдяки активностям у ранковому колі учасники отримали чималий заряд енергії, поділилися позитивними емоціями та мали чудову нагоду обмінятися думками.






НУШ «ІМПУЛЬС» СТАРТУЄ!

Вчителі початкових класів Благовіщенської ОТГ на базі Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» розпочали навчання за програмою підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки The Lego Foundation, керівниці освітніх ініціатив Оксани Роми  та  КЗ «КОІППО» імені Василя Сухомлинського».

Регіональний тренер Марина Пясецька ознайомила педагогів  з ефективними стратегіями НУШ та креативними шляхами їх впровадження у освітній процес початкової школи.

Вмотивовані, енергійні та активні колеги Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Новоселицького ліцею, Кам’янобрідської гімназії, Йосипівського ліцею та Богданівської філії Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» мали можливість практично дослідити ефективність діяльнісного підходу у початковій школі. Учасники співпрацювали у командах, обмінювалися думками та ідеями, набували досвіду агентності. Через призму характеристик діяльнісного підходу вчителі створювали дизайни уроків, генерували ідеї, прокачали свої професійні якості. Завдяки активностям у ранковому колі отримали чималий заряд енергії, а також навчилися працювати зі штучним інтелектом.

Такі дієві тренінги потрібні сучасній освіті. Відновлюймо освіту в Україні разом!

Щиро дякуємо адміністрації Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» за гостинність та забезпечення сучасного освітнього простору для всіх учасників нашого тренінгу.

#Діяльнісний підхід у початковій школі

#КЗ «КОІППО» імені Василя Сухомлинського

#The Lego Foundation








Навчання регіональних тренерів у КОІППО імені Василя Сухомлинського

 6 жовтня завершилося навчання для регіональних тренерів Кіровоградської та Миколаївської областей "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення". Дякуємо організаторам The LEGO Foundation та КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського". Рада стати частиною такої потужної команди.





Немає коментарів:

Дописати коментар